Členové

Lubka
víceprezidentka
Lubinka je úspěšnou absolventkou oboru Biomedicínská technika a bioinformatika na FEKT VUT v Brně. Jako novopečená inženýrka pracuje na pozici klinické data managerky v soukromé firmě a také v akademické sféře. Původem je z Banské Bystrice ze srdce Slovenska. Je jí 25 let a má za sebou mnoha cestovatelských zážitků. Již během střední školy strávila rok v kanadském městečku Kincardine v rámci programu Rotary Youth Exchange. Do Rotaract Clubu Brno se zapojila v únoru 2016 po návratu z Erasmu+ ve francouzském Grenoblu. Mezi její největší záliby patří cestování, poznávání nových lidí, sport, hudba a tanec. Také miluje turistiku a ze všeho nejvíc chlupaté mazlíčky. Její vysněnou prací je opatrování a hlazení štěňátek :).

Aneta Lysáková
pokladník
Anet pracuje jako Sales and Event Coordinator v brněnském hotelu Courtyard by Marriott a zároveň dokončuje poslední ročník magisterského studia mezinárodního managementu na Newton College v Brně. V letech 2009-10 se účastnila ročního výměnného pobytu na Floridě v USA. Po návratu začala studovat management cestovního ruchu na UHK v Hradci Králové a v rámci studia strávila semestr na Universidade de Coimbra v Portugalsku a další na National Sun Yat Sen University na Taiwanu. Členkou Rotaract Clubu Brno je od dubna 2015. Jejím největším koníčkem je cestování. Velmi ráda také poznává nové lidi, čte a má rada tanec a hudbu.

Bára Sládková
členka
Bára je maminkou naší nejmladní členky Rozárky, které se maximálně věnuje a poskytuji nám cenné rady na dálku:). K Rotary ji přivedl otec, který je dlouhodobým členem Rotary Clubu Brno a zastává funkci YEO. Bára se účastnila několika krátkodobých výměnných pobytů v Belgii, Rusku a Itálii. Má za sebou také RYLU v Kopřivnici. Členkou Rotaract Clubu je od jeho znovuzaložení a mezi její hlavní počiny patří Handicamp, tábor pro tělesně postiženou mládež. Ve volném čase pomáhá svému otci s agendou short a long-term studentů. Bára ráda cestuje, sportuje, čte a šíří myšlenky Rotary.

Jiří Kadlec

člen

Členem Rotaractu se stal po návratu z roční Rotary výměny v Brazílii, která mu učarovala a on učaroval ji. Studuje v nizozemském Haagu na Leiden Universiteit, obor Mezinárodní studia. Vzhledem k studiu v zahraničí se nyní zapojuje jen na dálku. Z bezpečné vzdálenosti také monitoruje, zda jeho mateřský RTC klub zdárně prospívá :). Miluje vzdělání, jídlo (nejlépe zdarma) a sport (především fotbal a surfování). Hovoří anglicky, portugalsky a španělsky a na rozšiřování lingvistického portfolia ještě pracuje.

Blahoš
District Rotaract Representative
Blahoš byl prvním presidentem po znovuobnovení činnosti Rotaract Clubu Brno, který se k myšlence Rotary dostal díky roční výměně mládeže v Mexiku. V minulosti representoval náš klub a distrikt na několika akcích, například na NGSE v Indii, REMu v Polsku, Rusku a Řecku, dále strávil dva a půl měsíce na Taiwanu. Po dobu dvou let zastaval funkci distriktního sekretáře pro RI distrikt 2240 (Česká a Slovenská republika). Pro funkční období 2017/19 District Rotaract Representative. Plynule ovládá španělštinu, angličtinu. Učí se a základní konverzaci ovládá v čínštině a portugalštině.

Michal Klabík
prezident
Michal pracuje jako IT technik, pro Českou televizi. V minulosti se zúčastnil 14 denního Rotary pobytu na francouzském ostrově Reunion. Od té doby působí v Rotaract Clubu Brno jako dobrovolník a aktivně podílí se na jeho akcích. Vždy je na něj spoleh. Míša velmi rád cestuje a seznamuje se s novými lidmi. Ve volných chvílích se věnuje florbalu nebo hraní na kytaru. Miluje zvířata a je vášnivým rybářem.

Honza Pruckl
sekretář
Honza je student 1. ročníku chemické fakulty na VUT v Brně. K Rotaractu se dostal přes Handicamp, kde tři roky pomáhal jako dobrovolný asistent. Stala se z toho pro něj srdeční záležitost :-), která vedla k tomu, že se Honza letos stal naším novým členem! Ve volném čase velmi rád sportuje a čte.

Bára
členka
Bára studuje druhý ročník medicíny na Masarykové univerzitě. K Rotaractu se dostala díky kamarádům, kteří jsou do organizace namočení, protože žádné výměny bohužel nevyužila. Její hlavní motivací je dělat něco s přidanou hodnotou, co by mohlo pomoci ostatním. Mezi největší koníčky patří cestování (hlavně za co nejmíň peněz) a školení lidí přes neziskovou organizaci Loono v oblasti prevence kardiovaskulárních a nádorových onemocnění. Kromě školy se také trochu věnuje vědě a dochází do laboratoří.

Nikola Popara
člen
Niki pochází z Bratislavy, kde studoval na 5 letém bilingválním evangelickém lyceu a momentálně je studentem VUT v Brně. S Rotary poprvé přišel do kontaktu roku 2012, kdy se ucházel o dlouhodobý výměnný program Rotary Youth Exchange. Následující rok strávil v Minnesotě v USA. Byla to pro něj jedna z nejlepších zkušeností, která ho přivedla k myšlence zapojit se do Rotaract Clubu a pomáhat společnosti. Niki byl také dříve členem Rotexu a po svém příchodu do Brna se zapojit právě do Rotaract Clubu Brno. Má rád turistiku přírodu a sport.
Scroll To Top