Koncert ve tmě 2015

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Koncert ve tmě je benefiční akcí s dlouholetou tradicí.

Původní Rotaract Club Brno pořádal koncert mezi lety 2005-2009 již celkem desetkrát. My jsme se po znovuobnovení klubu v dubnu 2015 rozhodli tradici Koncertu ve tmě znovu oživit.

Tento ročník koncertu byl uspořádán za účelem podpory nevidomého autisty Ládíka Průši. Ládík žije se svým otcem v Ivančicích u Brna v malém domku. Pan Průša tráví s Ládíkem všechen svůj čas a potřebuje pomoct s rekonstrukcí. Právě na tu byl použit veškerý výtěžek z koncertu.

Celý koncert proběhl v naprosté tmě. Proto byli na místě nevidomí průvodci, kteří všechny účastníky koncertu usadili na jejich místo. Na koncertě vystoupilo Vítězslav Hándl Jazz Trio z Ivančič, které zajistilo naprosto skvělou atmosféru.

Součástí koncertu bylo také malé občerstvení a přítomní hosté si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je jíst poslepu. Akce se konala v v Café Práh ve Vaňkovce a podařilo se nám vybrat 16 000 Kč.

Všem účastníkům mnohokrát děkujeme za podporu a velký dík patří panu řediteli Vaňkovky Martinu Kondrátovi!

Pokud jste se koncertu neúčastnili a přesto byste Ládíka chtěli podpořit, můžete zaslat příspěvek na tento účet: RAIFFEISENBANK. A.S.1905358001/5500, KS 0312.

Těšíme se na další ročník!

prosinec 2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll To Top