Handicamp – Pomáhej Pohybem!

Cíl splněn!

Všem moc děkujeme za zaslané body. Díky Vám jsme všechny potřebné pod získali za necelé dva dny. Jste neskuteční sportovci:).

Pokud jste přispět nestihli a chcete to napravit, můžete tak učinit zasláním daru na transparentní účet 1905358001/5500. Každá koruna se počítá.

 

 

 

—————————————————————————————————————————————–

Většina z Vás už jistě ví, že i v letošním roce se bude konat Handicamp:).

Handicamp, tábor pro mládež trpící mozkovou obrnou, je naším hlavním projektem a chtěli bychom Vás všechny požádat o podporu. V mobilní aplikaci EPP – Pomáhej Pohybem od skupiny ČEZ byla  odstartována sbírka určená právě na podporu Handicampu.

Pomocí aplikace můžete zcela zdarma a precizně změřit svou oblíbenou sportovní aktivitu (třeba chůzi, běh, jízdu na kole, lyžování, ale i různé indoorové aktivity jako běh na běžícím pásu).

Kromě údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti získate pomocí aplikace také body, které pak můžete poslat na podporu Handicampu a pomůžete nám získat finanční podporu až 50 000 Kč. Každý bod se počítá!

Samozřejmě budeme rádi za jakoukoliv jinou formu pomoci. Pokud máte zájem nás podpořit finančně nebo byste se tábora rádi účastnili, neváhejte nás kontaktovat.

únor 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll To Top