Koncert ve tmě 2015

Koncert ve tmě je benefiční akcí s dlouholetou tradicí.

Původní Rotaract Club Brno pořádal koncert mezi lety 2005-2009 již celkem desetkrát. My jsme se po znovuobnovení klubu v dubnu 2015 rozhodli tradici Koncertu ve tmě znovu oživit.

Tento ročník koncertu byl uspořádán za účelem podpory nevidomého autisty Ládíka Průši. Ládík žije se svým otcem v Ivančicích u Brna v malém domku. Pan Průša tráví s Ládíkem všechen svůj čas a potřebuje pomoct s rekonstrukcí. Právě na tu byl použit veškerý výtěžek z koncertu.

Celý koncert proběhl v naprosté tmě. Proto byli na místě nevidomí průvodci, kteří všechny účastníky koncertu usadili na jejich místo. Na koncertě vystoupilo Vítězslav Hándl Jazz Trio z Ivančič, které zajistilo naprosto skvělou atmosféru.

Součástí koncertu bylo také malé občerstvení a přítomní hosté si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je jíst poslepu. Akce se konala v v Café Práh ve Vaňkovce a podařilo se nám vybrat 16 000 Kč.

Všem účastníkům mnohokrát děkujeme za podporu a velký dík patří panu řediteli Vaňkovky Martinu Kondrátovi!

Pokud jste se koncertu neúčastnili a přesto byste Ládíka chtěli podpořit, můžete zaslat příspěvek na tento účet: RAIFFEISENBANK. A.S.1905358001/5500, KS 0312.

Těšíme se na další ročník!

prosinec 2015

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll To Top